СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ М. КИЄВА

05.12.2018 року на базі Коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, ексклюзивного представника освітньої компанії Pearson (Велика Британія), Геннадій Білоус провів семінар-тренінг для викладачів англійської мови закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Києва на тему «Incorporating ZNO prep best practices into a standard 45-min lesson». Мета даного семінару – вдосконалити та покращити процес навчання студентів, використовуючи найновіші досягнення методики викладання іноземної мови, ефективно поєднати навчання загальної англійської мови та підготовки до ЗНО.

Безперечно, кожен викладач почерпнув значну кількість цікавих та корисних матеріалів, які неодмінно застосує в освітньому процесі, тим самим роблячи навчання цікавою і захоплюючою подорожжю для усіх бажаючих опанувати іноземну мову.