Круглий стіл на тему «Гарантії конституційних прав та обов’язків людини та громадянина. Закон та реальність»

2 грудня у коледжі було проведено засідання круглого столу на тему «Гарантії конституційних прав та обов’язків людини та громадянина. Закон та реальність» яке присвячено Дню захисту прав людини та Всеукраїнському тижню права який відзначають цього тижня.
Участь у засіданні взяли студенти 3 та 4 курсу спеціальності «Право» разом з викладачем Титок І.В. У рамках заходу учасники мали змогу висвітлити всі проблемні питання, що сприяло підвищенню правової культури майбутніх юристів.
У промовах було наголошено, що розвиток України неможливий без дотримання гарантованих Конституцією України прав і свобод людини. Сьогодні наша держава переживає складний період, але завдяки спільним зусиллям інститутів влади, громадських та правозахисних організацій українське суспільство послідовно наближається до рівня міжнародних стандартів як законодавчого, так і практичного забезпечення прав людини.