ВИБОРИ ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

ВИБОРИ  ГОЛОВИ  СТУДЕНТСЬКОЇ  РАДИ
             19 лютого 2019 року на студентську конференцію коледжу зібралися делегати – представники всіх груп. Голова студентської ради Казнодій Антон прозвітував про роботу за 2018 рік. Потім оголошували свої програми ті, хто бажав стати головою студентської ради в цьому році. Серед претендентів було 5 осіб. Презентації, в яких кожен розповідав про себе та вносив пропозиції, спрямовані на організацію громадського життя коледжу, покращення успішності тощо, зацікавили присутніх. Багато із запропонованого отримало підтримку серед студентства. Після таємного голосування було оголошено ім’я нового голови студентської ради. За більшістю голосів ним став студент групи 101-ПТБ Бабак Олександр.
               Колектив коледжу вітає Олександра та обіцяє підтримку в гарних починаннях!