«В РУКАХ ДИПЛОМ» - ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖУ!

Цьогорічна весна в коледжі розпочалася веселим святом -  врученням дипломів випускникам групи 411-КОІ. Переступивши поріг актової зали, одразу відчувалася тепла та радісна атмосфера, адже на випускників, їх батьків, друзів та викладачів чекав святковий концерт. На свято завітали заст. директора інституту інноваційних освітніх технологій  НАУ Розум І.О, зав. кафедрою комп’ютерних мультимедійних технологій НАУ, професор  Лобода С.М. та викладач кафедри, професор Мелешко М.А. З привітаннями та найкращими побажаннями до випускників звернувся директор О.В. Пономаренко, а також члени адміністрації та викладачі коледжу. Зі свого боку, випускники виступили зі словами вдячності до колективу коледжу та продемонстрували численні святкові виступи, у яких співали, танцювали та читали вірші. Одразу після того, як у залі пролунав гімн «Гаудеамус», прийшов час кульмінаційного моменту сьогоднішнього концерту  вручення дипломів. Отримавши дипломи, випускна група у повному складі запропонувала глядачам музичний номер, що стало красивим завершенням сьогоднішнього свята.