Участь в ІІІ студентській науковій Інтернет-конференції «ПІДПРИЄМСТВО ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», яка відбулася у Коледжі інформаційних систем і технологій КНЕУ

яка відбулася у Коледжі інформаційних систем і технологій КНЕУ
15 березня 2019 року

Вітаємо студентку КІтУ НАУ Петрушенко Тетяну, гр. 301-ПТБ, (науковий керівник Гудзенко А.В.) з переможним І місцем в ІІІ студентській науковій Інтернет-конференції «ПІДПРИЄМСТВО ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», та Кравця Дмитра, гр. 301-ПТБ (науковий керівник Гаврутенко Л.А.) й Ткаченко Віру, гр. 305-ФБС, (науковий керівник Гоменюк В.А.), які  брали участь в обговоренні актуальних економічних проблем й умов розвитку бізнесу в контексті сучасних глобальних соціально-економічних трендів.