ФІНАЛ ДІЛОВОЇ ГРИ «ЕКОНОМІЧНИЙ ДВОБІЙ»

У четвер 04.04.2019 року в рамках тижня економіки викладачами Іщак О.В. та Шелудченком М.В. було проведено фінал ділової гри «Економічний двобій».

Наші студенти ретельно і відповідально готувалися до фіналу ділової гри. Вони заздалегідь підготували сценки-презентації своєї команди та ігрові поля для «Економічного двобою», а також «прихопили» з собою акторську майстерність та чудове почуття гумору. Також студенти всіх зазначених груп продемонстрували глибокі знання з багатьох економічних дисциплін і проявили високий рівень компетентності в економічній діяльності. Студенти-третьокурсники проявили також самостійність, адаптивність, ініціативність, креативність, творчий підхід та уміння знайти вихід з штучно створених складних умов і успішно їх подолали.

Список команд-переможців з кожної групи, що брали участь у фіналі:

302-ПТБ:

5. Шелюк Тетяна – капітан команди;
  6. Шевчук Денис;
  7. Якименко Віктор.

У результаті запеклих фінальних змагань переможцем ділової гри «Економічний двобій» стала команда групи 305-ФБС на чолі з капітаном Шелюк Тетяною. Сердечно вітаємо студентів з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів і нових перемог.