ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ – ВАЖЛИВА ПОДІЯ ДЛЯ КОЛЕДЖУ

30 серпня 2019 року коледж  черговий раз  зібрав  першокурсників, батьків , викладачів та гостей на один із найулюбленіших заходів – Посвяту в студенти колишніх школярів. Витримавши вступні іспити, віднині вони -  студенти.

Урочисто прозвучав Гімн України. Першим вітав молодь директор коледжу Пономаренко О.В., закликаючи  віднайти власний шлях до самореалізації та обіцяв підтримку в усіх гарних починаннях. Першокурсники прислуховувалися до слів батька одного із студентів Притули Є.М., який дещо схвильовано, з теплом, бажав їм успіхів у студентському житті. Викладач Михайленко О.А. налаштувала молодь на навчання. Від старших до молодших перейшов ключ знань – відбулася передача естафети, пролунала клятва першокурсників, і вперше для них прозвучав «Гаудеамус».     Вітали зі святом піснями, віршами, музичними композиціями старші студенти та випускники коледжу. Продовжився захід знайомством з членами  групи, класним керівником в аудиторіях коледжу.