Коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету оголошує набір слухачів на підготовчі курси. Запрошуємо на навчання учнів 9-тих класів загальноосвітніх закладів для підготовки до вступних випробувань до КІтУ НАУ.

Упродовж навчання слухачі матимуть можливість поглибити свої знання з таких дисциплін:

– українська мова;

– математика.

Початок навчання з жовтня 2019 року.

Навчання здійснюється на контрактній основі.

Випускники підготовчих курсів під час вступу до КІтУ НАУ користуватимуться пільгами, передбаченими Правилами прийому до Коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету.

Для зарахування на курси слухачам необхідно звернутися на відділення інженерії програмного забезпечення (3 корпус 6 поверх) для заповнення заяви та договору встановленого зразка, а також подати копію паспорта та витягу, копію ідентифікаційного номера фізичної особи, паспортні дані та ідентифікаційний код одного з батьків.

Довідки за телефоном: 583-37-71.