CEE 2019 в житті студентів КІту

Студенти груп 306-ІПЗ, 307-ІПЗ та 108-ІПЗ разом з класними кураторами Гришко Н.О. та Рябчук Н.А. 28.09.2019 року відвідали масштабну виставку електронної техніки СЕЕ GAMES 2019. На стендах провідних компаній світу демонструвалися поточні та найновіші продукти і рішення: смартфони, планшети, прилади віртуальної реальності, автомобільні системи керування та інші трендові гаджети.

Студенти мали нагоду пограти в комп’ютерні ігри, випробувати прилади віртуальної реальності, прийняти участь у розігруванні різних призів від різних компаній, отримати неймовірне задоволення від натискання кнопок і крутіння керма в шикарних салонах іномарок. Враження від відвідування виставки перевершило будь-які сподівання. Студенти отримали заряд позитиву, емоцій, драйву.