КОНКУРС «МІС КІтУ НАУ 2019»

24 жовтня відбувся конкурс для студентів « Міс КІту НАУ 2019». Заповнена вщент зала очікувала з нетерпінням знайомства з претендентками на це почесне звання. В журі тільки чоловіки, ведучі – хлопці. Дефіле, гарно підібрана музика створили відповідний настрій. Про себе кожна красуня розповіла у відео – візитівці. Нелегко було учасницям зуміти показати свою ерудицію, вміння дотримуватися стилю в конкурсі «Бізнес-леді». Цікавою була участь  кожної дівчини при показі талантів та створенні дизайнерського образу осені. Одним із найкращих дефіле став вихід конкурсанток у вечірніх сукнях в супроводі юнаків. Музичні подарунки від окремих студентів - допоки працює журі - і результати. Директор Пономаренко О.В. привітав учасниць,  відзначив дипломами і подарунками. Корону переможниці отримала Бігус Марія, група 213-П. Вітаємо!