Всеукраїнський радіодиктант національної єдності в Коледжі інженерії та управління НАУ

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

в Коледжі інженерії та управління НАУ

8 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, представники Коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету взяли участь у щорічній акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». Щороку до цієї акції долучаються тисячі людей з усіх куточків України і за її межами: політики, науковці, діячі  культури та мистецтва, працівники освіти, студенти, школярі та ін. У прямому ефірі радіостанції «Українське радіо» текст радіодиктанту читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури О.Авраменко, який  цього року вніс у текст кілька елементів нової редакції чинного правопису.

До участі в національному флешмобі, що був започаткованих ще в 2000 році і став вже доброю традицією в Україні, долучилися й працівники адміністрації, викладачі та студенти коледжу.  Учасники заходу мали можливість перевірити свої знання, дізнатися про нові правила і особливості в українському правописі, обговорити між собою питання, що виникали під час написання диктанту, а також, що важливо, долучитися на всеукраїнської акції – національної єдності!