День кар’єри» у м. Вишневому

08 листопада 2019 року відбувся масовий профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів «День кар’єри» на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Києво-Святошинського району. Мета зустрічі ‑ сприяння усвідомленому, самостійному вибору майбутньої професії учнівською молоддю.

Організатор заходу – Києво-Святошинський РЦЗ Київської області. Захід відбувся за участі провідних закладів вищої освіти України, вчителів, батьків та понад 300 учнів найближчих шкіл міста та району.

В зустрічі зі старшокласниками взяли участь викладачі коледжу, які надали консультації щодо правил прийому до коледжу, освітні програми підготовки бакалаврів та фахових молодших бакалаврів.

Організатори заходу створили всі необхідні умови для проведення успішної профорієнтаційної роботи.

Запрошуємо випускників шкіл м. Вишневе до нас на навчання!