Перспективи та напрямки студентської наукової діяльності в КІтУ НАУ

Перспективи та напрямки студентської наукової діяльності в КІтУ НАУ

20 листопада 2019 року в Коледжі інженерії та управління Національного авіаційного університету у межах першого засідання студентського наукового гуртка «Науковий вимір» відбувся навчально-методичний семінар «Перспективи та напрямки студентської наукової діяльності в КІтУ НАУ».   До участі в роботі гуртка долучилися студенти всіх курсів навчання та різних спеціальностей, а також голова  та представники Студентської ради, що було важливо для обговорення питань і перспектив розвитку студентської наукової діяльності у коледжі.

Під час засідання гуртка, за участю заступника директора коледжу з наукової роботи та гуманітарного розвитку – кандидата філософських наук, доцента Литовченко І.В., учасники заходу: дізналися про особливості, форми, напрямки студентської наукової роботи в коледжі та за його межами, можливості і перспективи участі у конференціях, круглих столах, науково-практичних семінарах, майстер-класах;  обговорювали питання участі студентів у  діяльності студентських наукових гуртків та можливостей створення наукового товариства студентів.

Наприкінці проведення семінару студенти були проінформовані про найближчі актуальні науково-просвітницькі заходи та отримали інформаційні листи щодо участі в них.