Екскурсія до Верховної Ради України

9 грудня студенти  групи 213-П разом із викладачем Титок І.В. відвідали Верховну Раду України Ця екскурсія стала традиційною  та проводиться щорічно в рамках Всеукраїнького тижня права.Під час екскурсії майбутні юристи мали можливість ознайомилися з приміщеннями Верховної Ради України, її архітектурною спадщиною. Велику зацікавленість викликала картина О.Кулакова «Державотворення», на якій зображені депутати Верховної Ради України, історичні особи, які брали участь у державотворенні на різних етапах боротьби за незалежність України та державний символ – великий прапор у центрі картини. Окрім того, мали змогу побувати у сесійній залі парламенту, де ухвалюються закони України, а також завітали до кулуарів Верховної Ради України, де проходять брифінги народних депутатів.
Студенти були вражені екскурсією, яка не лише мала пізнавальне значення, але й стала стимулом виховання духу національної самосвідомості та патріотизму.