Засідання Ради Студентського наукового товариства КІтУ НАУ

20 січня 2020 року в Коледжі інженерії та управління Національного авіаційного університету відбулося відкрите засідання Ради Студентського наукового товариства.

Основними питаннями порядку денного були: обговорення та затвердження плану діяльності СНТ на 2-й семестр 2019-2020 навчального року; узгодження символіки СНТ; обговорення питання інформаційних ресурсів СНТ та ін.

Під час засідання учасники узгодили тематику наукових та інформаційно-просвітницьких заходів, що планується провести для студентів коледжу Студентським науковим товариством та визначено організаційні комітети. Важливим питанням засідання Ради було – залучення до участі студентів у науково-практичних конференціях, що відбудуться у 2020 році.