Флешмоб «Україна єдина!» до Дня Соборності України

До Дня Соборності України в Коледжі інженерії  та управління Національного авіаційного університету було проведено масовий флешмоб «Україна єдина!».

До участі в організації та проведенні заходу долучилося майже 200 студентів різних спеціальностей та курсів навчання!

Основною метою флешмобу було створення карти нашої країни в національних кольорах за участю студентів з різних областей України, що символізувало єдність українців та українських земель.

Щороку 22 січня в Україні традиційно відзначається День соборності України – свято народної єдності, що має багатолітню історію, яка своїм корінням сягає у 1919 рік, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). З 1999 року в Україні та за її межами в ці дні проводяться урочисті заходи, тематичні акції, флешмоби, круглі столи, лекції тощо. Цього року і наші студенти організували символічний флешмоб, підтримуючи та шануючи традиції нашої країни, і вкотре довели – Україна єдина!