Засідання гуртка «Наукові аспекти графічного дизайну»

Засідання гуртка

«Наукові аспекти графічного дизайну»

Студенти спеціальності «Видавництво та поліграфія» взяли участь в засіданні наукового гуртка. Під час засідань студенти знайомляться с сучасними тенденціями графічного дизайну та поліграфічних технологій, отримують досвід написання тез на наукові конференції та статей.

Це є важливим, адже наукова робота дозволяє студентам навчитися логічно мислити, викладати свої думки у зрозумілий спосіб та бути в курсі сучасних розробок у сфері графічного дизайну та поліграфії. В умовах сучасного світу зазначені компетентності є необхідними як для студентів, так і для майбутніх працівників в сфері поліграфії та дизайну.

Серед питань, що обговорювалися на засіданні, була необхідність займатися науковою діяльністю в сфері графічного дизайну та можливі напрями наукових досліджень в даній галузі. Загалом, студенти, що входять до гуртка приймають активну участь у його засіданнях та продовжують набувати досвід наукової роботи.