Науково-практичний семінар «Наукова публікація студентів як складова частина навчального процесу»

Науково-практичний семінар

«Наукова публікація студентів як складова частина навчального процесу»

7 лютого 2020 року з метою популяризації студентської науки та залучення активної талановитої молоді до участі у науково-дослідній діяльності у Коледжі інженерії та управління Національного авіаційного університету кандидатом філософських наук, доцентом Литовченко І.В. було проведено навчально-методичний семінар «Наукова публікація студентів як складова частина навчального процесу».

Захід було організовано у межах діяльності студентського наукового гуртка «Науковий вимір» за участю представників Студентського наукового товариства коледжу.

Важливими завданнями науково-практичного семінару було ознайомлення студентів з поняттям та видами наукової публікації, особливостями та вимогами до її підготовки, змістом структурних частин та вимогами до оформлення списку використаних джерел тощо.