Особливості аналізу товарообороту торговельного підприємства

13 лютого 2020 року в Коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету під керівництвом викладача Шелудченка М.В. відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка «Торговельна діяльність: проблеми і перспективи».

Темою засідання гуртка було обговорення особливостей аналізу товарообороту торговельного підприємства, під час якого студенти мали можливість поглибити свої знання у зазначеній сфері.

Короткостроковою метою роботи членів гуртка було визначено підготовку до участі у студентських та міжнародних науково-практичних конференціях. Оскільки наукова робота студентів у гуртку здійснюється з метою особистісного розвитку, реалізації інтелектуального потенціалу, підвищення студентської творчої ініціативи, то під час засідання учасники узгодили тематики своїх наукових пошуків у галузі економіки та організації торгівлі.