ЗНАЙОМСТВО З НОВИМ АРТПРОСТОРОМ

19.02.2020 року  класний керівник Обелець І.М. організувала. екскурсію зі студентами групи 103-ФБС на виставку -  новий артпростір на території Центрального залізничного вокзалу – Ukraine WOW. Молодь дізналась, що експозиція знаходиться  у приміщенні колишнього багажного відділення вокзалу, і завдяки їй можна  «помандрувати Україною у віртуальній реальності».

«Особливість простору – його розміщення. Саме із залізничного вокзалу сотні тисяч людей щодня вирушають у найрізноманітніші подорожі. Також 14-та колія, поруч з якою розташований артпростір, – це місце прибуття експреса «Київ-Бориспіль», тож це можливість для іноземних туристів побачити виставкові проекти до або після потяга», – розповіли студентам організатори.