ВИБОРИ ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

ВИБОРИ  ГОЛОВИ  СТУДЕНТСЬКОЇ  РАДИ КОЛЕДЖУ

27 лютого 2020 року на Конференцію студентів коледжу зібралися делегати –  по два представники кожної групи. Головуюча, Козир М., відкривши конференцію, надала слово для оприлюднення принципів, мети і головних завдань та структури студентської ради коледжу ( згідно Положення) Гуриній М. Голова студентської ради Бабак О. прозвітував про роботу за 2019 рік. Потім оголошували свої програми ті, хто балатувався на голову студентської ради в цьому році. Серед претендентів було 6 осіб. Презентації, в яких кожен розповідав про себе та вносив пропозиції, спрямовані на організацію громадського життя коледжу, покращення успішності тощо, зацікавили присутніх. Багато із запропонованого отримало підтримку серед студентства. Після таємного голосування було оголошено ім’я голови студентської ради. За більшістю голосів ним став студент групи 201-ПТБ Бабак Олександр.

Колектив коледжу вітає Олександра, сподівається на плідну роботу студентської ради та обіцяє підтримку в гарних починаннях!