Дипломи вручені!

27 лютого 2020 року в коледжі урочистості. На свято до актової зали завітали  випускники, їх батьки, друзі та викладачі, де на всіх чекала концертна програма. Присутні слухали щирі слова-привітання директора коледжу Пономаренка О.В..  До випускників з запрошенням щодо подальшої співпраці звернувся професор кафедри  комп’ютерних мультимедійних технологій НАУ  Мелешка М.А.. Слова вдячності висловила мама студента Сушко І. Зі свого боку, випускники виступили та подякували колективу коледжу за роки проведені разом. Одразу після того, як у залі пролунав гімн «Гаудеамус», прийшов час кульмінаційного моменту сьогоднішнього концерту -  вручення дипломів. 25 випускників групи 412-ВП  отримали дипломи. Чудовим завершенням сьогоднішнього свята стала пісня - побажання  від студентів групи – наступниці.