В МУЗЕЇ КИЇВСЬКОЇ ОБСЕРВАТОРІЇ АН УКРАЇНИ

Студенти групи 206-ІПЗ разом з класним куратором Бахмацькою Ж.М. відвідали  музей Київської Обсерваторії Академії Наук України. Музей обсерваторії був відкритий до 60-річчя її створення, у 2004 році. Молодь дізналася про наукові досягнення Обсерваторії, ознайомилася з обладнанням для вивчення зоряного неба. Їм розказали про історію всесвітньої та української астрономії, «похвалилися» цікавими експонатами і показали речі, привезені нашими астрономами зі всіляких експедицій. Обсерваторія Академії Наук і в наші дні продовжує вести спостереження за зірками і супутниками, проводить дослідження у сферах астрофізики, астрономії і т. ін. Студенти дізналися, що на честь обсерваторії навіть була названа мала планета (15675) «Голосієво».