ІСТОРИЧНА ЧАСТИНА МІСТА ТА ТЕАТРАЛЬНА ІСТОРІЯ КРАЇНИ

Студенти групи 305-ФБС разом з куратором Іщак О.В. провели вечір відпочинку, долучившись до історії рідного Києва. І з великим задоволенням черговий раз відвідали навчальний театр Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого. Переглянули чудову дипломну виставу «Отак загинув Гуска» за Миколою Кулішем. Цей незабутній трагіфарс на три дії виконував 4-Б акторський курс під художнім керівництвом народного артиста України С.А. Мойсеєва. Молодь дізналася, що  «Отак загинув Гуска» - п’єса Миколи Куліша, історія написання якої сягає ще 1913 року. Проте, за життя автора, на жаль, її так і не вдалося поставити. Сучасні студенти високо оцінили гру акторів та  отримали велике задоволення від проведеного разом вечора.