ПО ВИЗНАЧНИХ ПАМ’ЯТКАХ МІСТА

ПО ВИЗНАЧНИХ  ПАМ’ЯТКАХ  МІСТА

На вулиці дощить, а у студентів групи 107-ІПЗ  приємний настрій, бо разом з класним керівником Керстинюк С.Б. встигли зробити екскурсію по визначних місцях міста і, навіть, сходити до кінотеатру! Деякі юнаки  вперше відвідали кінотеатр «Лейпциг», дехто - вперше після ремонту. Молодь дізналася, що цей єдиний кінотеатр на Борщагівці  названий на честь німецького міста-побратима Києва і був відкритий 30 жовтня 1974 року.

До 1991 був одним із зразкових кінотеатрів столиці. В 1990-і роки кінотеатр практично не функціонував, після реставрації в 2005р.  знову почав демонструвати кінопрем'єри.

Ось на одній із прем’єр і побували студенти  групи  107-ІПЗ,   переглянувши  стрічку «Поклик пращурів». Фільм вчить співчуттю до тварин і підштовхує до думки про місце кожного в житті.