Наші студенти – активні учасники дистанційної практики «UKRSIB praktyka online»

Наші студенти – активні учасники

дистанційної практики «UKRSIB praktyka online»

У квітні 2020 року, в період загальнонаціонального карантину, студенти КІтУ НАУ беруть активну участь в онлайн практиці від UKRSIBBANK BNP Paribas Group - «UKRSIB praktyka online». Інтерактивний курс складається з певних розділів, що наповнені практичними знаннями, даними, пізнавальними відео та запитаннями. Основними темами практики, з якими мають можливість ознайомитись наші студенти, є:

• ознайомлення з організаційними засадами банківської сфери і діяльності банку;
  • ознайомлення з послугами банку;
  • знайомство з касовими операціями;
  • правила визначення ознак та обміну банкнот, розмінних та обігових монет національної валюти України;
  • комплаєнс.
  • правильний інтернет банкінг: UKRSIB online (ознайомлення з сайтом, без виконання операцій);
  • професійні напрямки і кар’єра в банку.

По закінченню проходження дистанційної практики «UKRSIB praktyka online» студенти отримують електронні сертифікати, нові знання та корисний досвід для успішної майбутньої професійної діяльності.