Засідання Ради Студентського наукового товариства коледжу в режимі «онлайн»

9 квітня 2020 року відбулося засідання Ради Студентського наукового товариства коледжу за допомогою можливостей сервісу Zoom, який сьогодні активно використовують у різних сферах діяльності. Основними питаннями порядку денного були: можливості та напрямки студентської наукової діяльності в період загальнонаціонального карантину; наукові конференції, що відбудуться найближчим часом та особливості участі в них; зміни у проведенні та пропозиції організації наукових, культурно-просвітницьких  заходів для студентів коледжу тощо.

Основним завданням організації засідання Ради СНТ КІтУ НАУ було питання залучення студентів до науково-пошукової роботи та популяризація активної навчально-наукової, культурно-просвітницької діяльності молоді в сучасних умовах українського суспільства.