Сердечні вітання з Днем вишиванки!

21 травня 2020 року в Україні і далеко за її межами святкується Міжнародний День вишиванки, що традиційно відзначають кожного третього четверга травня! Свято, що символізує єдність і культурне відродження українського народу, відзначається сьогодні понад 50 країнами усього світу, а бере початок у 2006 році в місті Чернівці, завдячуючи своїй появі студентам, які вирішили разом прийти на пари у вишитих сорочках. Ініціатива студентів була підтримана по всьому світу і відтоді у цей день мільйони людей одягають вишиванку – національний одяг України!

Щороку у коледжі в цей день проводяться тематичні заходи: виставки, флешмоби, кураторські години та інші культурно-просвітницькі заходи. Студенти та викладачі шанують і підтримують традиції українського народу, беруть активну участь у патріотичному вихованні та духовному розвитку молодого покоління.

Ми щиро вітаємо всіх українців з нашим святом! Шануймо традиції рідного народу!