Участь КІтУ НАУ у Всеукраїнській науково-практичній конференції з актуальних питань в системі освіти

Участь КІтУ НАУ у Всеукраїнській науково-практичній конференції з актуальних

питань в системі освіти

6 червня 2020 року представники коледжу взяли участь у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній заклад середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти». Організатор заходу - Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету.

Основною метою конференції було обговорення питань, обмін досвідом, передовими методиками та підходами до вирішення актуальних проблем сучасної освіти провідними фахівцями нашої держави у галузі освіти; встановлення наукової комунікації із вченими України; обмін дослідницьким досвідом; публікація наукових результатів педагогічних досліджень; презентація освітніх проєктів; формування професійної мережевої спільноти; сприяння розвитку педагогічної науки і освіти України тощо.

У межах конференції учасники мали можливість долучитися до роботи у наступних секціях:

1. Психолого-педагогічні засади розвитку особистості.

2. Неперервна освіта як чинник професійного розвитку і самореалізації особистості.

3. Формування національної еліти: концепція, реалізація, творчий пошук.

4. Удосконалення педагогічної майстерності як пріоритетний напрям професійного розвитку.

5. Інноваційні технології в підготовці висококваліфікованих фахівців.

6. Пріоритети доуніверситетської підготовки в системі освіти вищої школи.

Представники викладацького складу та студенти коледжу, що долучилися до участі у заході отримали новий, корисний і цікавий науковий досвід у вивченні актуальних питань в системі освіти сучасного суспільства.