Вітаємо випускників КІтУ НАУ 2020!

Щиросердечно вітаємо випускників Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету з успішним складанням комплексних державних екзаменів та захистом дипломних проєктів! У цей не простий для України та всього світу час, ви з гідністю пройшли державну атестацію - продемонстрували високий рівень знань та навички роботи в обраній професії.

Нехай ваша освіта відкриє перед вами успішний професійний шлях, нові  можливості, яскраві перспективи, а також сприяє особистісному розвитку, кар’єрному зростанню, фінансовій стабільності. Колектив коледжу сердечно вам бажає щасливої долі, міцного здоров`я, успішної кар’єри, високих професійних злетів, здійснення мрій, сподівань та бажань!

Двері КІтУ НАУ назавжди залишаться відкритими для вас!

Успішних стартів та нових досягнень!