Приймальна комісія КІтУ НАУ розпочала свою роботу!

30 червня 2020 року Приймальна комісія Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету розпочала свою роботу, під час діяльності якої Ви можете подати документи для вступу до коледжу, а наші фахівці нададуть Вам необхідну консультацію.

Детальну інформацію щодо вступу до коледжу можна отримати на головній сторінці нашого сайту та в розділі «Абітурієнту».

Також Ви можете подати заяву-онлайн, скориставшись відповідним розділом «Заява абітурієнта» за посиланням http://kitu.nau.edu.ua/news/1775-zayava-abituriyenta, де розміщено покрокову інструкцію та відповідну форму заяви.

Приймальна комісія Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету функціонує з обов`язковим  дотриманням усіх протиепідемічних вимог та рекомендацій.

Наш коледж гостинно запрошує Вас на навчання, щоб отримати якісну освіту та  стати справжнім фахівцем на сучасному ринку праці!