Педагогічна рада: підсумки 2019-2020 навчального року

30 червня 2020 року в КІтУ НАУ було проведено Педагогічну раду у форматі відеоконференції за допомогою інтерактивної платформи Google Meet. Основними питаннями порядку денного були: звіт про виконання комплексного плану роботи педагогічного колективу коледжу у 2019-2020 н.р., зміни до Правил прийому на навчання для фахового молодшого бакалавра у 2020 р., Положення про організацію освітнього процесу в новій редакції, освітньо-професійні програми та навчальні плани фахового молодшого бакалавра, педагогічне навантаження на 2020-2021 н.р., особливості дистанційного, змішаного навчання у новому навчальному році тощо.

Дякуємо колективу Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету за плідну роботу та щиро бажаємо нових досягнень, успіхів і звершень!