Участь у вебінарі «Головне про антикризові комунікації»

15 вересня 2020 року представники Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету долучилися до участі у вебінарі «Головне про антикризові комунікації», який було проведено фахівцем з PR та комунікацій, що має досвід реалізації антикризових проектів різних масштабів – Антоном Гливінським.

Під час заходу учасники мали можливість поглибити свої знання з питань особливостей криз, організаційних комунікацій, формування і реалізації покрокового плану комунікації в умовах кризи тощо. Також під час вебінару спікером було розглянуто та проаналізовано практичні кейси, які допомагають краще зрозуміти особливості антикризових комунікацій організації та оволодіти новими знаннями з питань комунікаційної діяльності і PR.

Дякуємо Міжнародній бізнес-школі Laba за можливість участі у цікавих та актуальних заходах, які сприяють формуванню нових знань практичних навичок, особистісному й професійному розвитку своїх слухачів.