Інформаційно-методичний семінар «Науково-дослідницька діяльність студентів КІтУ НАУ як засіб якісної підготовки фахівців»

З 11 по 17 вересня 2020 року у Фаховому коледжі інженерії та управління Національного авіаційного університету було проведено інформаційно-методичні семінари «Науково-дослідницька діяльність студентів КІтУ НАУ як засіб якісної підготовки фахівців» для студентів першого курсу навчання під керівництвом кандидата філософських наук, доцента Литовченко І.В.

Основною метою заходу було інформування першокурсників про основні напрями науково-дослідницької діяльності студентів у КІтУ НАУ та залучення до наукової діяльності активної талановитої молоді, що виявляє інтерес до науково-дослідницької роботи.

Під час проведення семінару студенти дізналися про перспективи студентської наукової роботи, особливості діяльності Студентського наукового товариства та наукових гуртків коледжу, можливості участі у наукових круглих столах, семінарах, майстер-класах, вебінарах, конкурсах, всеукраїнських і міжнародних конференціях тощо.