Участь у вебінарі «Організація дистанційного навчання на платформі Google Classroom» ІІОТ НАУ

4 листопада 2020 року представники Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету з метою обміну практичним досвідом з питань організації дистанційного навчання в закладах освіти взяли участь у вебінарі «Організація дистанційного навчання на платформі Google Classroom».

Захід було організовано Центром дистанційної освіти Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ на платформі Google Meet. До участі у вебінарі долучилося більше 60 осіб.

Учасники заходу мали можливість поглибити свої знання щодо особливостей роботи на платформі Google Classroom, зокрема, з наступних питань: перемикання корпоративних акаунтів, налаштування завдань у Google Classroom, використання сервісу Google Meet для проведення відео-зустрічей з навчальним групами, використання сервісу Google Drive тощо.