ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ОНЛАЙН ВИСТАВКУ РОБІТ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВИДАВНИЦТВО ТА ПОЛІГРАФІЯ» КІТУ НАУ

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ОНЛАЙН ВИСТАВКУ РОБІТ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ  «ВИДАВНИЦТВО ТА ПОЛІГРАФІЯ»  КІТУ НАУ

У межах заходів тижня спеціальності «Видавництво та поліграфія» у Фаховому коледжі інженерії та управління Національного авіаційного університету   організовано онлайн виставку арт-об'єктів  «Друге життя старої книги».  У підготовці онлайн виставки взяли участь студенти 3-4 курсів навчання спеціальності  «Видавництво та поліграфія» під керівництвом викладача Григор'євої Д.С.

Головним завданням учасників було створення унікального арт-об'єкту в стилі Book Sculptures або Book Fold Art, тобто мистецтва фігурного складання та оздоблення сторінок книг. Роботи студентів, що представлені на онлайн виставці, це творча метафора поступового переходу паперових книжок в електронний формат і перетворення книг із засобу передачі інформації у твори мистецтва.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати онлайн виставку досягнень наших студентів. Бажаємо приємних вражень!

Посилання на онлайн виставку: