Участь у вебінарі «Організація дистанційного навчання на платформі Google Classroom: додаткові можливості» ІІОТ НАУ

27 січня 2021 року представники Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» з метою формування нових практичних навичок в роботі на платформі Google Classroom взяли участь у вебінарі «Організація дистанційного навчання на платформі Google Classroom: додаткові можливості».

Захід було організовано Центром дистанційної освіти Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ на платформі Google Meet. Вебінар було проведено директором Центру дистанційної освіти ІІОТ НАУ Блідар А.І., а до його участі долучилося більше 60 осіб, що працюють у сфері освіти.

Основною метою заходу було ознайомлення учасників з додатковими можливостями Google Classroom, а також функціями сервісів Google, що допомагають більш ефективно організувати процес дистанційного навчання: Blogger, Keep, Google Завдання, Jamboard, Socratic, Google Arts and Culture.