Участь у вебінарі «Використання онлайн дошок для підвищення мотивації здобувачів освіти під час змішаної форми навчання»

9 лютого 2021 року представники Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» взяли участь у вебінарі «Використання онлайн дошок для підвищення мотивації здобувачів освіти під час змішаної форми навчання». Організатор заходу: НМЦ ПТО у Запорізькій області. Під час вебінару учасники мали можливість поглибити свої знання з особливостей підвищення рівня ефективності роботи зі студентами під час навчальних занять, використовуючи додаткові можливості інтерактивних платформ, зокрема, онлайн дошок, що набуває особливої актуальності під час дистанційної, змішаної форми навчання.
Спікерами заходу були Ольга Солокова та Світлана Шипкова - викладачі Запорізького авіаційного коледжу ім.О.Г.Івченка. До участі у вебінарі долучилися педагогічні працівники закладів фахової передвищої освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, що сприяє не лише формуванню нових знань, а й обміну досвідом серед учасників освітнього процесу.