Навчально-практичний семінар «Історія та особливості мобільних інновацій»

Навчально-практичний семінар «Історія та особливості мобільних інновацій»

17 лютого 2021 року в КІтУ НАУ для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» було організовано та проведено навчально-практичний семінар «Історія та особливості мобільних інновацій» з дисципліни «Бізнес-планування» під керівництвом викладачів Гаврутенко Л.А., Гудзенко А.В., Козинця О.О. Учасники заходу проаналізували етапи розвитку інформаційно-комунікаційних засобів, а також досягнення і особливості діяльності компаній-розробників мобільних телефонів в умовах розвитку сучасного цифрового суспільства.

У межах семінару студенти продемонстрували індивідуальні презентації, в яких проаналізували  революційні інновації останніх десятиліть та потужний потенціал провідних світових компаній-виробників мобільних телефонів, можливості і переваги сучасних засобів комунікації.