ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЄКТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 186 «ВИДАВНИЦТВО ТА ПОЛІГРАФІЯ»

ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЄКТІВ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 186 «ВИДАВНИЦТВО ТА ПОЛІГРАФІЯ»

22 лютого 2021 року в КІтУ НАУ відбувся захист дипломних проєктів студентів групи 412-ВП спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія». На захисті були представлені оригінал-макети поліграфічних видань та рекламна продукція, серед яких видання дитячих книжок, енциклопедії, поезії Ліни Костенко, журнали про авіацію, автомобілі, календарі та ін.

Члени екзаменаційної комісії та керівники дипломних проєктів відзначили актуальність тем запропонованих видань, високий професійний рівень виконаних робіт, зокрема, оригінальні дизайнерські рішення, а також якісну роботу з текстовою та графічною інформацією.

Сердечно вітаємо наших студентів з успішним захистом дипломних проєктів та щиро бажаємо нових успіхів у продовженні навчання, професійного становлення та досягнень у кар’єрі!