ПЕДАГОГІЧНА РАДА КОЛЕДЖУ: ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕНЬ ТА ІНШИХ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ

25 лютого 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» було проведено Педагогічну раду в онлайн форматі, використовуючи можливості сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Основними питаннями порядку денного були розгляд і затвердження Положень та інших нормативних документів, що регламентують освітній процес (в новій редакції), затвердження нової редакції Положення (правила) про призначення і виплати стипендій, матеріальної допомоги студентам КІтУ НАУ.

Під час проведення Педагогічної ради обговорювалися важливі питання освітнього та виховного процесу в умовах карантину, оцінювання, контролю та моніторингу успішності студентів, особливостей роботи за допомогою різних інтерактивних платформ, стажування  викладачів тощо.