Заходи до 207-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету», у день народження видатного українського поета, прозаїка, драматурга, талановитого художника, громадського діяча - Тараса Шевченка, було організовано тематичні заході зі студентами.

Спільно із  тисячами українців у всьому світі студенти нашого коледжу  вшановували його пам'ять, згадували і читали твори видатного кобзаря українського народу. Також учасники заходів мали можливість дізнатися більше про творчість Шевченка не поета, а Шевченка - художника.

В у мовах онлайн подорожей студенти віртуально пройшлися вулицями, парками, закладами, що були названі на його честь, помандрували в інші країни, де постать Тараса Шевченка, славетного сина українського народу, увіковічнено у пам'ятниках.