Зустріч студентів коледжу з програмним менеджером із розвитку партнерських зв'язків Мережі DOCU/CLUB у ГО «Докудейз»

15 березня 2021 року для студентів відділення економіки та права Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» було організовано зустріч в Google meet з програмним менеджером із розвитку партнерських зв'язків Мережі DOCU/CLUB у ГО «Докудейз», регіональним консультантом зв'язків з громадськістю у м.Житомир Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) - Лавріненком Дмитрієм Володимировичем. Тема заходу «Субсидія на бізнес: сучасні реалії або історія про те, як зробити перший крок у бізнес-середовище не маючи коштів».

Під час заходу студенти мали можливість дізнатися про специфіку та основні етапи реалізації бізнес-ідеї в життя: отримати фінансування, створити нові робочі місця, втілити свою мрію або розширити уже наявну власну справу тощо. Також спікер розповів студентам про те, де реально підприємець-початківець може отримати можливості для свого розвитку, самореалізації та втілення бізнес-ідей, наприклад, Erasmus for Young Entrepreneurs, «Fit for Partnership with Germany» від GIZ, Німецька Служба Старших Експертів SES, міжнародні програми Senior Expert, ПЛАТФОРМ EEN (Європейська мережа підприємств), ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ЕКСПОРТЕРІВ при Представництві України в ЄС, Офіс із просування експорту, EU4Business - серія проєктів і програм, фінансованих Європейським Союзом та ін.