Нові знання й корисний досвід викладачів коледжу

26 березня 2021 року викладач соціології Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету», кандидат філософських наук, доцент Литовченко І.В. долучилася до відкритої лекції доктора соціологічних наук, професора Яковенка Ю.І. - «Математичні та організаційні засади проектування вибірки»  з дисципліни «Математичні методи в соціології».  Захід відбувся у форматі відео конференції на кафедрі соціології та політології Національного авіаційного університету за участю студентів та представників професорсько-викладацького складу кафедри.

Дякуємо лектору та організаторам за можливість участі у заходах високого професійного рівня,  ефективну співпрацю та нові знання!