Продовжуємо участь у вебінарах Dinternal Education: «Цифрова грамотність для сучасних українських студентів»

Продовжуємо участь у вебінарах Dinternal Education:

«Цифрова грамотність для сучасних українських студентів»

8 квітня 2021 року студенти коледжу відділення інженерії програмного забезпечення спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» та  123 «Комп`ютерна інженерія» разом з викладачами вдруге долучилися до участі у вебінарах  Dinternal Education. Цього разу наші студенти отримали корисну й актуальну інформацію з питання «Цифрова грамотність для сучасних українських студентів» від уже знайомого провідного спеціаліста Dinternal Education зі змішаного й дистанційного навчання англійської мови та менеджера проєкту Certiport Ukraine - Юлії Киянець.

Участь у заході дала можливість студентам коледжу дізнатися про сучасні тенденції та інструменти, що допоможуть у майбутньому працевлаштуванні та розвитку кар`єри; можливості для навчання з міжнародної сертифікації з цифрової грамотності в нашій країні; практичну оцінку власних цифрових навичок за міжнародними стандартами тощо.

Дякуємо організаторам за змістовну, цікаву і корисну інформацію!