Представники адміністрації коледжу взяли участь у вебінарі «Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат» від Unicheck Україна та Academic IQ

22 квітня 2021 року представники адміністрації Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» долучилися до участі у вебінарі «Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат», організованого спільно Unicheck Україна та Academic IQ. Спікер заходу - експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна Андрій Сідляренко. Вебінар було проведено за участі та підтримки проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» - Academic IQ.

Під час заходу було розглянуто основні аспекти звіту подібності, який формується після перевірки роботи на плагіат, а також практичні кейси та актуальні запитання щодо особливостей перевірки тексту на плагіат та академічної доброчесності у закладах освіти.