Участь у науково-практичній конференції з питань конкурентоспроможності випускників закладів освіти

29 вересня 2021 року заступники директора КІтУ НАУ, Олена Родіонова та Ірина Литовченко, взяли участь у науково-практичній конференції «Підготовка конкурентоздатних робітників у закладах професійної освіти: стан, проблеми та перспективи розвитку», яку було організовано у форматі онлайн на платформі BigBlueButton Державним вищим навчальним закладом «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України. До участі у конференції долучилися директори та заступники директорів закладів фахової передвищої освіти з різних областей України. Під час конференції учасниками піднімалися актуальні питання сучасної освіти, професійної підготовки здобувачів освіти, гуманізації навчання, взаємодії з роботодавцями, мотивації професійної діяльності викладачів та ін. Заступник директора з навчальної роботи КІтУ НАУ - Олена Родіонова виступила з доповіддю «Шляхи підвищення конкурентоспроможності випускника коледжу в сучасних умовах», розглянувши основні особливості та проаналізувавши досвід закладу освіти, а також зробила висновки щодо позитивних тенденцій у фаховій передвищій освіті.