Засідання Ради Студентського наукового товариства коледжу

1 жовтня 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» відбулося засідання Ради Студентського наукового товариства КІтУ НАУ. Основними питаннями порядку денного були: обговорення та затвердження плану діяльності СНТ на 2021-2022 навчальний рік; пропозиції щодо участі здобувачів освіти у наукових заходах коледжу та поза його межами; розгляд та обговорення питання  контенту на інформаційних ресурсах СНТ; популяризація академічної доброчесності серед здобувачів освіти та ін.

Під час засідання учасники узгодили тематику наукових та інформаційно-просвітницьких заходів, що планується провести для студентів коледжу Студентським науковим товариством. Важливим питанням засідання Ради було – організація участі студентів у науково-практичних конференціях, що відбудуться у 2021-2022 навчальному році та залучення до активної студентської наукової діяльності студентів нового набору.