Круглий стіл в КІтУ НАУ до Міжнародного дня академічної доброчесності

21 жовтня світова спільнота щороку відзначає Міжнародний день академічної доброчесності. У межах відзначення цього дня у коледжі було проведено круглий стіл «Академічна доброчесність в освітньому середовищі» для студентів-бакалаврів усіх груп. Модератор заходу – заступник директора коледжу з навчально-методичної роботи та гуманітарного розвитку, кандидат філософських наук, доцент, Ірина Литовченко. Також до участі у заході долучилися завідувачі відділень інженерії програмного забезпечення - Ніна Гришко, економіки та права - Леся Гаврутенко.

Під час заходу учасниками обговорювалися актуальні питання академічної доброчесності в освітньому середовищі: сутності та принципів академічної доброчесності, порушення академічної доброчесності та відповідальності, правил цитування,  основних положень Кодексу академічної доброчесності коледжу та ін.; демонструвалися тематичні презентації представників коледжу та відеоматеріали Проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні.  Дякуємо всім нашим учасникам освітнього процесу за відповідальне ставлення щодо дотримання принципів академічної доброчесності!