Онлайн-семінар «В похід з бізнес-процесами за прибутком» UKRSIBBANK BNP Paribas Group

9 листопада 2021 року циклова комісія економіки та підприємництва взяла участь в онлайн-семінарі «В похід з бізнес-процесами за прибутком», який було організовано UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Спікерка заходу Тетяна Ізмайлова - викладачка кафедри бізнесу Kyiv School of Economics та Youth Flow Academy, бізнес-консультантка «Необхідно і достатньо», яка має 20-річний практичний досвід управління в бізнесі.

Під час онлайн-трансляції Тетяна Ізмайлова поділилася своїм досвідом застосування процесного підходу, зокрема, розглянула такі основні питання: історичний екскурс в процесний підхід: від функціонального до процесного підходу; витягаючі процеси, розуміння клієнта, карта емпатії; інструменти опису БП: SIPOK, блок-схема, VSM, блок-схема ... As is ... To be; відмінність традиційного від ощадливого підходу в управлінні процесами; переваги процесного підходу та ін.